Raw produkty pre psov a mačky

Bažant&Hus - konzerva

Výrobca:Natures Menu Ltd., Veľká Británia
Kód produktu:CHCPG
Dodacia doba: SKLADOM   do 3 pracovných dní
Záručná doba:10/2020
Hodnotenie: ( zatiaľ nikto nehodnotil )
CENA: 4.99

NOVINKA

TOP

Country Hunter Pheasant & Goose –   konzerva pre psov s bažantím a husacím mäsom a červenými ríbezľami. Kompletné a nutrične vyvážené krmivo pre psov v konzerve, pripravené z bažantieho a husacieho mäsa, doplnené o červené ríbezle, hrušky, brokolicu,tekvicu,tekvicové semienka a špenát.

 

Zloženie:  bažantie mäso 40%, husacie mäso 40% červené ríbezle 4%, hruška 3,5%, brokolica 3%, tekvicové semienka 3%, maslová tekvica 3% olej z treščej pečene 1,5%, špenát, 0,7%, morské riasy 0,7%, extrakt zo zeleného čaju 0,6%.
Bez umelých farbív, príchutí a konzervačných látok. Neobsahuje mäsokostné múčky ani mäsové deriváty. Neobsahuje kuracie produkty, lepok ani obilniny.
 

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: Vitamín A 3,000iu, vitamín D3 200iu,Vitamín E 30 mg. Stopové prvky: Zinok (síran zinočnatý monohydrát) 15mg; Mangán (síran manganatý monohydrát) 3mg;Jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,75 mg, Selén (seleničitan sodný) 0,03mg.
 

Analitycké zložky: proteín 11,2%; obsah tuku 5%; hrubý popol 2,3%; hrubá vláknina 0,5%; vlhkosť 78%, 92kcal/100g.
 

Návod na kŕmenie: Konzerva obsahuje kompletné a nutrične vyvážené krmivo pre psov pripravené na priame podávanie. Výborná náhrada BARF stravy alebo ako topping na granule. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte najneskôr do 2dní od otvorenia.
Doporučené dávkovanie: Pozri tabuľku(Feeding guide) na obale.Uvedené údaje sú orientačné, denná dávka sa može líšíť v závislosti na chuti do jedla, úrovni aktivity,veku a životného prostredia. Čerstvá pitná voda by mala byť vždy dostupná.
Čistá hmotnosť: 600g.
Číslo šarže a minimalna trvanlivosť: uvedená na spodnej strane obalu
 

Výrobca: Natures Menu Ltd., Veľká Británia
Distribútor pre SR: RAW4DOGS spol.s r.o., Dvorkinova 12, 040 22, Košice, Registračné čislo: SK400768  www.naturesmenu.sk