Raw produkty pre psov a mačky

O nás

Pýtate kto sme , co je to natures:menu , odkiaľ sme to doniesli ,a prečo sme sa rozhodli prave preň ? Máte ešte množstvo iných otázok ? My sa Vám v skratke predstavíme ...

Spoločnosť Raw4dogs založili manželia, veterinári milujúci zvieratá, zdraviu prospešné potraviny a šport. Priznávame, k natures:menu nás priviedol viac menej náš pes - Iggy.  Pochodili sme spolu kus sveta a  z jednej výstavy , kde sme sa prvýkrát stretli s natures:menu s nami domov docestovala aj myšlienka priniesť to najlepsie "zdrawé " na Slovensko nielen pre Iggyho, ale aj pre všetkých vašich miláčikov, ktorí už BARF-ujú, alebo sa ešte len chystajú začať...

A tak sa začal kolotoč vybavovačiek, papierovačiek a stretnutí... Chvíľu to trvalo, ale od leta 2017 sa spoločnosť Raw4dogs stala výhradným dovozcom značky natures:menu pre Slovenskú republiku. 

Veríme, že Vám a vašim miláčikom prinesieme viac pohodlia, zdravia, radosti pri kŕmení zdrawou stravou.

Pretože všetci vedia, že "Raw is the best"

 

Natures menu

V natures:menu sme presvedčení, že psy a mačky si zaslúžia skutočné jedlo, nie junk food! Všetky naše BARF produkty, konzervy a vrecká, sú vytvorené tak, aby prirodzene uspokojovali výživové potreby mačiek a psov bez použitia mäsokostných múčok, mäsových derivátov a spracovaných sacharidov.

 

viac ako 30 rokov sa s podporou britských veterinárnych lekárov snažíme, aby kŕmenie psov a mačiek kompletnou a nutrične vyváženou BARF stravou bolo tak jednoduché, ako otvorenie sáčku s ňou.

Od samého začiatku máme jasno v tom, že domáce zvieratá chcú a zaslúžia si skutočné, prirodzené jedlo.  Naše začiatky sa datujú od roku 1981 a dnes vyrábame obrovskú škálu chutných, kompletných a vyvážených jedál pre psy a mačky, vyrobených z vysoko kvalitných lokálnych surovín, ktoré dodávame obchodom a domácnostiam po celej Veľkej Británii a mimo nej. V  natures:menu žijeme vášňou pre našich domácich miláčikov a sme hrdí na to, že meníme a zvyšujeme zaužívané štandardy v oblasti krmív pre domáce zvieratá.

 

Naši domáci miláčikovia natures:menu milujú a sme si istí, že vaši si ho tiež zamilujú.