Raw produkty pre psov a mačky

Králik s brusnicami - konzerva

Výrobca:Natures Menu Ltd., Veľká Británia
Kód produktu:NMCRC
Dodacia doba: SKLADOM   do 3 pracovných dní
Záručná doba:10/2020
Hodnotenie: ( zatiaľ nikto nehodnotil )
CENA: 4.99

NOVINKA

TOP

Country Hunter Rabbit & Cranberry –   konzerva pre psov s králičím mäsom a brusnicami.
Kompletné a nutrične vyvážené krmivo pre psov  v konzerve, pripravené z 80% králičieho mäsa, doplnené o doplnené o delikátnu zmes brusníc, hrášku, kvaky, mrkvy a jablká.

 

Zloženie: králičie mäso 80%, brusnice 4%, hrášok 3%, kvaka 3%, mrkva 3%,jablká 3%,špenát 1,5%,morské riasy 1,5%, slnečnicový olej < 1%, extrakt z juky, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadierok, extrakt z kvasníc.
Bez umelých farbív, príchutí a konzervačných látok. Neobsahuje mäsokostné múčky ani mäsové deriváty. Neobsahuje kuracie produkty, lepok ani obilniny.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: Vitamín A 3,000iu, vitamín D3 200iu,Vitamín E 30 mg. Stopové prvky: Zinok (síran zinočnatý monohydrát) 15mg; Mangán (síran manganatý monohydrát) 3mg;Jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,75 mg, Selén (seleničitan sodný) 0,03mg.

Analitycké zložky: proteín 10,5%; obsah tuku 4,9%; hrubý popol 2,9%; hrubá vláknina 0,4%; vlhkosť 77%, 93kcal/100g.
 

Návod na kŕmenie: Konzerva obsahuje kompletné a nutrične vyvážené krmivo pre psov pripravené na priame podávanie. Výborná náhrada BARF stravy alebo ako topping na granule. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte najneskôr do 2dní od otvorenia.
Doporučené dávkovanie: Pozri tabuľku(Feeding guide) na obale.Uvedené údaje sú orientačné, denná dávka sa može líšíť v závislosti na chuti do jedla, úrovni aktivity,veku a životného prostredia. Čerstvá pitná voda by mala byť vždy dostupná.
Čistá hmotnosť: 600g.
Číslo šarže a minimalna trvanlivosť: uvedená na spodnej strane obalu
 

Výrobca: Natures Menu Ltd., Veľká Británia
Distribútor pre SR: RAW4DOGS spol.s r.o., Dvorkinova 12, 040 22, Košice, Registračné čislo: SK400768  www.naturesmenu.sk