Raw produkty pre psov a mačky

Morka s lososom pre šteniatka

Výrobca:Natures Menu Ltd., Veľká Británia
Kód produktu:CHNPUP
Dodacia doba: SKLADOM   do 3 pracovných dní
Záručná doba:02/2021
Hodnotenie: ( zatiaľ nikto nehodnotil )
CENA: 7.99

Country Hunter Puppy Nuggets – kompletné surové mrazené krmivo pre šteňatá. Kompletné a nutrične vyvážené surové mrazené krmivo pre šteňatá od odstavenia, pripravené z lahodného morčacieho mäsa, lososa, bielých rýb a skvelého mixu sladkých zemiakov, hrášku a špenátu. Veľkosť balenia 1kg.


Zloženie: morčacie mäso 40%, losos 20%, biela ryba 20%, sladké zemiaky 10%, hrášok 4%, morské riasy 1%, špenát 1% extrakt z juky, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadierok, fosforečnan vápenatý. Neobsahuje surové mleté kosti. Bez umelých farbív, príchutí a konzervačných látok. Vyrobené výlučne z mäsa potravinárskej kvality. Neobsahuje mäsokostné múčky ani mäsové deriváty. Neobsahuje obilniny.
 

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: Vitamín A 1,000iu, vitamín D 100iu,Vitamín E 14 mg. Stopové prvky: Zinok (síran zinočnatý monohydrát) 50.1mg; Železo (síran železnatý monohydrát) 20mg; Meď (pentahydrát síranu meďnatého) 7.2mg; Jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,4 mg; organický selén získaný z inaktivovaných selenizovaných kvasníc 8,6 mg.
 

Analytické zložky: proteín 14%; obsah tuku 10%; hrubý popol 1%; hrubá vláknina 1%; vlhkosť 68%, 155kcal/100g.
 

Návod na kŕmenie: Surové kompletné nugetky pripravené na priame podávanie, jednoducho stačí odpočítať podľa odporúčaného dávkovania, nechať roztopiť a môžeme podávať. Odporúčané dávkovanie: Pozri tabuľku FEEDING GUIDE na zadnej strane obalu.Uvedené údaje sú orientačné, denná dávka sa môže líšíť v závislosti na chuti do jedla, úrovni aktivity,veku a životného prostredia. Čerstvá pitná voda by mala
byť vždy dostupná. Čistá hmotnosť: uvedená na obale. Uchovávajte v mrazničke, pri teplotách minimálne -18 °C. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Číslo šarže a minimálna trvanlivosť: uvedená na zadnej strane obalu-pozri BEST BEFORE (deň mesiac rok)
 

Výrobca: Natures Menu Ltd., Veľká Británia
Distribútor pre SR: RAW4DOGS spol.s r.o., Dvorkinova 12, 040 22, Košice, Registračné číslo: SK400768, www.naturesmenu.sk